'Elektrikli Aletler' forumunda HANEFİ tarafından 12 Tem 2013 tarihinde açılan konu

1. HANEFİ

HANEFİ Moderator Site Yetkilisi Moderator

Olumsuz Yanı, Açma kapama düşmesi yok.Fişi çekip takmanız gerekiyor.
    Düşmeli üçlü priz kullanıyorum.En pratik olarak bunu buldum.
    Team Kalorik TKG EK 3 Yumurta Pişirici, 6 yumurtayı aynı anda pişirebilir.
    Ama önce iğnesiyle yumurtanın oval ucunu delmek gerekiyor.Pişme esnasında yumurtanın çatlamaması için.
    Su koyma kabında rafadan yada tam pişirme ayarına göre seviye göstergesi var.
    Hafif pişmiş istiyorsanız, zil sesi çaldığında, yumurataları alınız.Yoksa cihazın içi sıcak olduğundan yumurta tam pişer.;)
    Yumurta pişince(yani su bitmiş oluyor aynı zamanda) zil sesi çalıyor.Taki siz kapatana kadar.Aynı zamanda elektriği otomatik kapanmış oluyor.Ama burda dikkat.Düğmeye gerek yok o zaman nasıl olsa kapanıyor diyebilirsiniz.Evet elektriği kapanıyor ama zil sesi sürekli çalıyor.Ve de tekrar su eklerseniz elektrik devreye giriyor.
    Yumurta pişirmesinden memnunum.

Kablo uzunluğu: 70 cm

Ekli dosyalar:

2. HANEFİ

HANEFİ Moderator Site Yetkilisi Moderator

Bazen yumurta biraz akmış oluyor.O zaman içini temizlemek gıcık oluyor.Ben içine extra kap koydum.Böylece yumurtayı delmeye de gerek olmuyor.Akarsada tabağa (kap) akmış olacak.Resimde görebilirsiniz.Ha şunu belirteyim.Yumurta pişiyormu derseniz, evet pişiyor.Zaten hemen hemen sütün yumurta pişiricilerin çalışma mekanizması aynı.Sadece metal,plastik aksamlarının sağlamlığı ve uzun ömürlü olması farklı.

Ekli dosyalar:

Moderatör tarafından düzenlendi: 28 Ara 2013

Bu Sayfayı Paylaş