'Taşınabilir Bilgisayarlar' forumunda realperest tarafından 26 Tem 2012 tarihinde açılan konu

 1. realperest

  realperest Administrator Administrator

  TURKCELL kampanyası dahilinde 3 adet SAMSUNG GALAXY TAB 10.1 cihaz aldık.
  Bunlardan birisi kutusundan arızalı çıktı, şöyle ki ; ekranının bir noktasında sinyal seğiriyordu. Ürünü vakit kaybetmeden değiştirmek için BAŞARI servisine gönderdik.
  3 haftadır cihazın değişimini bekliyoruz. Bu arada heralde hem BAŞARI hem SAMSUNG un ilgili birimleri ile 10 ar seferden fazla görüşmüşümdür.
  Müşterisine cihazı satana kadar müşteri muamelesi yapıp, cihazı sattıktan sonra onların çok önemli prosedürlerini beklemek zorunda olan bir yaratık muamelesi yapan bu firmaları kınıyorum.
  Kimseye tavsiye etmiyorum.
   
 2. realperest

  realperest Administrator Administrator

  SELAM.

  SAMSUNG GALAXY TAB 10.1 (P7500) CIHAZIM kutusundan arızalı çıktığı için değişime göndermiştim. Ancak 1 ay bekledikten sonra sağolsunlar değişim onayını lütfettiler.

  Ancak , şu anda Türkiye'de malesef hiç SAMSUNG GALAXY TAB 10.1 (P7500) kalmamış (inandınızmı?, ben inanmadım) bu yüzden SAMSUNG GALAXY TAB 2 P5110 yerseniz pardon alırsanız gönderelim dediler.

  itiraz etmeden önce ikisi arasındaki farkı net bilen birinin fikrini alırsam iyi olur.

  Benim ilk bulduğum farklar

  önerdikleri cihazın 3g si yok yani sadece wifi var, ikincisi de kamerasında flash yok. GPS te olmayabilir (tam emin değilim)

  Başka farkları var mı ? SAMSUNG un kendi sitesinde malesef çok tutarlı değil , ancak ikisinide bilen birisi yardımcı olur diye düşünüyorum.

  Teşekkürler.
   
 3. sevkara

  sevkara New Member Kullanıcı

  tesekkürler.
   

Bu Sayfayı Paylaş