'Diğer Elektronik Ürünler' forumunda HANEFİ tarafından 3 Tem 2012 tarihinde açılan konu

1. HANEFİ

HANEFİ Moderator Site Yetkilisi Moderator

NOT: Üye olursanız forumlardaki eklenmiş resimleri doğrudan açık olarak görebilirsiniz.
    Uzunluğu 5 cm'e yakın.Pratik bir şekilde her iki kulağa rahatça takılabiliyor.Çift telefonla eşleşme özelliği var.Bir kere eşleştirdinizmi sonrasında kulaklığı açar açmaz otomatik eşleşiyor.Hatta şöyle söyleyeyim.Plantronics m50 bluetooth kulaklığınız kapalı ve de o esnada telefon çalıyor.Eğer telefonun bluetoothu açıksa,kulaklığınızı açar açmaz hemen eşleşiyor.Konuşmaya bağlayabiliyorsunuz.Bazı buetooth kulaklıklarda telefona cevap vermek için düğmesine bir müddet basılı tutulutor.Bunda tek clickle anında açılıyor.;)
    11 saat konuşma süresi.işte burda diğerlerine fark atıyor.Genelde bluetooth kulaklıklar 5-6 saat oluyor.
    Ağırlığı rahatsız edici değil.Müzik dinleyebiliyorsunuz.
    Yalnız ben ilk defa bluetooth kulaklık kullanmaya başladım.Telefon arkanızda (belinizde) olursa ses kesilmeye başlıyor.Teknik servisi aradım.Bunun normal olduğunu hatta kulaklık hangi kulaktaysa(sağ,sol) telefonda o tarafta(cep ,kemer cüzdanı) olacak dedi.Kendisinin Genpa mağazasında pek çok marka kulaklığı denedği?ini hepsinde çekim gücünün bu kulaklık gibi olduğunu söyledi.Bilmiyorum gerçekten öylemidir. Yalnız şunu farkettim; telefon diğer odada olsun.Plantronics m50 bluetooth kulaklık yakınındaki diğer odadan çekim sağlıyor.Acaba insan vücudu elektrik dalgaları mı oluşturuyor ki, belinde oldğu?u zaman çekim hemen düşüyor?.250 tl'lik kulaklıklarda aynı çekim mi var.Denemek lazım.:confused:
    Plantronics M50 bluetooth kulaklık:76-80 tl arasında.

Ekli dosyalar:

Moderatör tarafından düzenlendi: 27 Eyl 2012

Bu Sayfayı Paylaş