'Gıda Ürünleri' forumunda HANEFİ tarafından 6 May 2015 tarihinde açılan konu

1. HANEFİ

HANEFİ Moderator Site Yetkilisi Moderator

Zayıflamak için kullanılan besin. Paleo diyeti.Çeşitli formlarda piyasada satılıyor.
    Başka bir web sitesindeki yorumlar:

Ya arkadaşlar bende aldım kullanıyorum ama hiç bir şekilde etkisini görmedim ya ben aldım ama çok pişman oldum hepsi yalan ya
    30 Nisan 2015 at 11:06 -

Bir kutu kullandim. Bir ise yaramadi. Konu bu da degil. Olumsuz yorumları yok ediyorlar. Telefon ettigimde de evet siliyoruz? seklinde kustah bi tavirla telefonu kapatiyorlar. Diger kandirmaca urunlerden farki yok.
    02 Mayıs 2015 at 19:20 -

Zerre kadar aklınız var ise bu para tuzaklarına inanmayını boş yere paranızı vermeyin gidip doktora sorun bakalım ne diyecek
    03 Mayıs 2015 at 21:51 -

Ben siparis verdim ve vazgectim iptal oluyomu acaba
    04 Mayıs 2015 at 13:32 -

Tadıı berbat yoğurttan 1 kaşık aldım ve kusuyodum olduğu gibi kaseyi çöpe döktüm :(
    06 Nisan 2015 at 16:11 -

Arkadaşlar ben 1 haftadır kullanıyorum göbeğinde biraz incelme oldu. Bu arada içeriğini okudum kereviz lifi buğday lifi felan var bu iki besin allerji de yapabiliyormuş bu yüzden çarpıntı . Ben internette tesadüfen gördüm. Bu tozun tadı iğrenç burnunu tikayip yiyorum yoğurdu biraz sulandirin tozu katın Kaşıklayın nefesinizi tutun öyle için yoksa kusturuyor.
    08 Nisan 2015 at 01:23 -

Ekli dosyalar:

• paleo.jpg
      paleo.jpg
      Dosya Boyutu:
      13.7 KB
      Gösterim:
      2
    Moderatör tarafından düzenlendi: 6 May 2015

Bu Sayfayı Paylaş