'Aksesuar & Takı & Saat' forumunda aklidenge tarafından 27 Ara 2017 tarihinde açılan konu

 1. aklidenge

  aklidenge New Member Kullanıcı

  Modern dekorasyon düzenlemelerinde genellikle ilk akla gelen düz fonlu ya da düz hatlarda perde stili tercih edilirken artık stor sistemleri ile desteklenen perde modelleri yerini yavaş yavaş zebra perdelere bırakıyor.

  Zebra perde kullanımı konusunda avantajlarımız neler diye merak ediyorsanız şu yazımıza siz de göz atabilirsiniz : Ev Dekorasyonunda Zebra Perde

  [​IMG]

  Kullanım konusundaki avantajları yanısıra modern dekorasyon stilinde kullanımı ile farklı enstanteneler yakalamanıza olanak sağlayan zebra perde modelleri gün ilerledikçe daha da şekilleniyor ve değişime uğruyor. Artık dekorasyonun tamamlayıcı öğesinden çıkarak baskılı zebra perde modelleri ile dekorasyonun ana merkezine oturuyor.

  Desenli zebra perde modelleri ile peçvörk ve canlı renk dekorasyon düzenlemelerinde farklılıklar yakalarken, genel ortamı zenginleştirme imkanına da sahip olabiliyorsunuz. Artık evin penceresi modern stilde sadece ışık hüzmesi değil bununla birlikte dekorasyonun bir unsuru haline geliyor.

  [​IMG]

  Ev dekorasyonu siteniz Mobdizayn olarak özellikle zebra perde konusunda başarılı iş çıkaran Kayastor firmasını tavsiye ediyoruz. Ayrıca web sitesinden zebra perde ve diğer perde modelleri ile çalışmaları hakkında bilgi edinebilirsiniz.
   

Bu Sayfayı Paylaş