'Ofis Elektroniği' forumunda tamermerta tarafından 27 Ara 2017 tarihinde açılan konu

 1. tamermerta

  tamermerta New Member Kullanıcı

  Oldukça kullanışlı bir çok fonksiyonlu yazıcı olan DeskJet Ink Advantage 5275, aynı anda tüm işlemleri yapsın ve kablosuz özelliklere sahip olsun isteyen kullanıcıların radarına girecek bir cihaz oluyor. Kompakt yapısıyla da tercih edilecek olan DeskJet Ink Advantage 5275, 580 TL dolaylarında fiyatla bulunabiliyor.


  Hızlı ve performanslı çalışan DeskJet Ink Advantage 5275, çok fonksiyonlu yazıcı arayanlara özel.
  Hemen baştan söyleyelim: Hem kompakt olsun hem de yüksek kalitede baskı versin istediğiniz bir çok fonksiyonlu yazıcı arıyorsanız, HP DeskJet Ink Advantage 5275 size göre olabilir. Zira tasarımıyla olabildiğince kompakt yapıda olan bu yazıcı, aynı zamanda baskı kalitesiyle de tatmin edici davranıyor. Şimdi DeskJet Ink Advantage 5275 modeline daha yakından bakalım.

  HP'nin All-in-One kategorisine ait bir model olan DeskJet Ink Advantage 5275, böylece yazdırma, tarama ve kopyalama işlemlerini yerine getirebiliyor. Mürekkep püskürtmeli yapısı ve bunu düşük maliyetle sağlamasıyla dikkat çeken DeskJet Ink Advantage 5275, olabildiğince de kompakt boyuta sahip.

  Siyah renkli gövdesiyle DeskJet Ink Advantage 5275, kutu içeriğinde yedek kartuşlarıyla birlikte geliyor. Siyah ve renkli kartuşları yazıcıya kolayca takıyor ve hemen yazdırmaya hazır hale getirebiliyorsunuz. Eğer herhangi bir yerde takılırsanız, yine kutu içeriğinde yer alan kitapçık size yardımcı oluyor.

  Ön yüzünde minik bir ekran da bulunduran DeskJet Ink Advantage 5275 , bu monochrome ekranıyla yazıcıyı kolayca yönetebilmenizi sağlıyor. Zira ekran dokunmatik yapıda.

  DeskJet Ink Advantage 5275'nin en önemli avantajları arasında kablosuz ağ desteği yer alıyor. Kablosuz ağ desteği sayesinde ister ağınıza dahil edebiliyorsunuz ister yalnızca akıllı telefonunuz üzerinde çıktı alabiliyorsunuz. Bunun için HP'nin uygulamalarını telefonunuza indirmeniz yetiyor. Böylece uygulama üzerinden yazıcı ihtiyacını karşılamanız mümkün.

  DeskJet Ink Advantage 5275'in baskı kalitesi ise gerçekten iyi. Gerek siyah / beyaz baskılarda, gerek renkli baskılarda tatmin edici sonuçlar veren yazıcı, özellikle renkli baskılarınızda doygun tonlarıyla sizi kendinden memnun bırakacak.

  Baskı kalitesi kadar baskı süresiyle de selef modele göre geliştirilen DeskJet Ink Advantage 5275, dakikada 10 sayfa siyah / beyaz, yine dakikada 7 sayfa renkli baskı alabiliyor. Böylece süratli baskı alabileceğiniz yazıcının aylık baskı kapasitesi ise 1250 A4 olarak öngörülüyor.

  HP DeskJet Ink Advantage 5275 Teknik Özellikleri
  Ürün Modeli HP DeskJet Ink Advantage 5275
  Ürün Türü Çok Fonksiyonlu Yazıcı
  CHIP Online Notu 77
  Üretici HP
  Teknik Detaylar
  Yazıcı Tipi Çok fonksiyonlu
  Teknoloji Mürekkep püskürtmeli
  Baskı Türü Renkli
  Baskı Kalitesi 4800x1200 renkli, 1200x1200 s/b
  Baskı Hızı 7 sayfa/dakika renkli, 10 sayfa/dakika s/b
  Ekran 2.2 inç Hi-Res Mono LCD
  Bağlantılar USB, 802.11 b/g/n Wi-Fi
   

Bu Sayfayı Paylaş