'Diğer Ev Aletleri ve Araç Gereçleri' forumunda HANEFİ tarafından 13 Nis 2014 tarihinde açılan konu

1. HANEFİ

HANEFİ Moderator Site Yetkilisi Moderator

6 (altı) aydır kullanıyorum.Doğru yorum için özellikle uzun süre kullandıktan sonra yazdım.
    Siz siz olun, günü birlik yazılmış yorumlara itibar etmeyin.Saçma yorumlar:mad: Örnek; Ürün elime dün geldi......., 1 haftadır kullanıyorum...... gibi. Ne kadar uzun süre sonra yorum yazılırsa o kadar doğruluk oranı artar..

Dönelim konumuza:
    Bir defa iç kısmında uzun borusu çatladı(ucu). Kaliteli bir boru değil.Sökünce anladım.Ama destekleri harika.Telefon açtım ve maille kırılan borunun fotoğrafını gönderdim.Ücretsiz gönderdiler (hatta 2 tane).

Görsellik olarak (şekil) harika.

Fotosel gözü biraz yukarıda kalmış.Elinizi musluğun ucuna yakın tutarsanız algılıyor.Resimde göreceksiniz sensörün yukarıda olduğunu.

Çift su girişli ve tek su girişli versiyonları var.

Yerden yükseklik olarak 2 farklı uzunlukta olanları var.Resimde görülen yüksek olanından.

Sadece elektrik ve hem elektrik hem de pilli (her ikisi tek muslukta) olanları var.

Sensörün önünde bir cisim unuttunuz.Belli bir zaman sonra kendiliğinden kapanır.Çoğu başka marka fotosellide bu özellik yok sanırım.

Yükseklik bana göre gayet uygun.Çünkü abdest alırken ayağınız muslukla lavabo arasına sığıyor.Bu sizin için önemliyse buraya dikkatinizi çekerim.Fotoselli muslukların bazıları lavaboya çok yakın olur.Ayak zor yıkanır.Yamulta yumulta yıkamaya uğraşırsınız.

Resimde ebatlarını görebilirsiniz.Uzun versiyon:
    Yükseklik: 18 cm
    Musluk ucu uzunluğu:11 cm
    Gövde kalınlığı:3,7 cm

Bi artema, ECA gibi kaliteli değildir elbet.
    Fiyatı 230-250 TL civarında.

Ekli dosyalar:

Moderatör tarafından düzenlendi: 16 Nis 2014

Bu Sayfayı Paylaş