'Diğer Ev Aletleri ve Araç Gereçleri' forumunda HANEFİ tarafından 4 Ara 2013 tarihinde açılan konu

1. HANEFİ

HANEFİ Moderator Site Yetkilisi Moderator

Fotoselli havlu kağıt verici X Fotoselli havlu kağıt dispenseri ya da sensörlü kağıt verici, pratik ve de hijyenik.
    Bana göre ebatı büyük.Çünkü dar lavabo ortamlarında kapı ya da kişinin vücudu algılama mesafasine ulaşabilir.işte o zaman kendiliğinde kağıt çıkacaktır.
    Eczacıbaşının ürünü.Kağıt verme uzunluğu 3 seçenekli (kısa,orta,uzun).Çıkmış olan kağıdı almadıkça yeniden kağıt vermez.
    4 adet kalın pille çalışıyor.Enerji tüketimi çok az.Pilleri çok uzun süre gidiyor.Pilini ne zaman taktığınızı bile unutursunuz.:D
    Aslında tuvalet (wc) için de küçük ebatta fotoselli kağıt dispenseri imal edilse.
    Araştırdım ama böyle bir makina yok.

Ebatları= 24 X 34 X 40 , Ebatları ekli resimde görebilirsiniz.

Ekli dosyalar:

Moderatör tarafından düzenlendi: 6 Ara 2013
  2. HANEFİ

HANEFİ Moderator Site Yetkilisi Moderator

Tuvalet ka??d? bile tak?p kullanabilirsiniz.Ben denedim.

Eczac?ba??,Otomatik havlu ka??t verici,Otomatik ka??t verici,Fotoselli ka??t verici,Sensörlü ka??t verici,Fotoselli havlu ka??t verici,Fotoselli havlu ka??t dispenseri,Eczac?ba??,Otomatik havlu ka??t verici,Otomatik ka??t verici,Fotoselli ka??t verici,Sensörlü ka??t verici,Fotoselli havlu ka??t verici,Fotoselli havlu ka??t dispenseri,
    Eczac?ba??,Otomatik havlu ka??t verici,Otomatik ka??t verici,Fotoselli ka??t verici,Sensörlü ka??t verici,Fotoselli havlu ka??t

Bu Sayfayı Paylaş