'Elektrikli Aletler' forumunda HANEFİ tarafından 23 Eki 2013 tarihinde açılan konu

1. HANEFİ

HANEFİ Moderator Site Yetkilisi Moderator

Hepsiburadan .com web sitesinden satın almıştım.1200 watt olarak satın almıştım ama gelen elektrikli süpürgede 1000 W yazıyor.Doğrudan anneme göndertmiştim.Aylar sonra elektrikli süpürgeyi görebildim.Yani geri göndermek için çok geç.

Çekiş gücü fena değil.Özellikle ince ucuyla iyi çekiyor.Ama üçgen şeklindeki büyük başlığın, zemini kapladığı alan kadar geniş çekimi yok.Başlık orta kısmına rast gelen toz,pislikleri daha iyi çekiyor.Zaten resimde görebilirsiniz.Sizlerde bilirsiniz ki normal büyük elektrikli süpürgelerde; başlığını kapladığı alanın tamamında etkili çekim yapar.

Aşırı gürültülü çalışıyor.
    Sapı gövdesinden tamamen ayrılıp kullanılabiliyor.
    Torbasız.

Blue House BH007MMP 1200 W Dikey Elektrikli Süpürge,Elektrikli Süpürge,Blue House Elektrikli Süpürge,mini süpürge,Blue House BH007MMP 1200 W Dikey Elektrikli Süpürge,Elektrikli Süpürge,Blue House Elektrikli Süpürge,mini süpürge,Blue House BH007MMP 1200 W Dikey Elektrikli Süpürge,Elektrikli Süpürge,Blue House Elektrikli Süpürge,mini süpürge,Blue House BH007MMP 1200 W Dikey Elektrikli Süpürge,Elektrikli Süpürge,Blue House Elektrikli Süpürge,mini süpürge,Blue House BH007MMP 1200 W Dikey Elektrikli Süpürge,Elektrikli Süpürge,Blue House Elektrikli Süpürge,mini süpürge

Ekli dosyalar:

Moderatör tarafından düzenlendi: 28 Ara 2013
  2. HANEFİ

HANEFİ Moderator Site Yetkilisi Moderator

Yorumlarda memnun olanlar var.Ama ben sevmedim.Çeki? vasat.
    Tekrar elektrikli süpürge sat?n ald?m.Büyük olanlardan.

BlueHouse Elektrikli Süpürge,BlueHouse Elektrikli Süpürge,BlueHouse Elektrikli Süpürge,BlueHouse Elektrikli Süpürge,BlueHouse Elektrikli Süpürge,BlueHouse Elektrikli Süpürge

Bu Sayfayı Paylaş