'Elektrikli Aletler' forumunda HANEFİ tarafından 23 Ara 2013 tarihinde açılan konu

1. HANEFİ

HANEFİ Moderator Site Yetkilisi Moderator

Arçelik'in bu modelinde "S-6355 YP" 1800 watt yazıyor.Plastik aksamı kalitesiz ve borusu plastik.Başlığı çok basitçe.Ben elimdekinin aynısı diye satın almıştım.Fiyasko.Sanki aynı modelin kalitesiz versiyonu.Arçelik markasına hiç yakışmamış.

Bayiden satın aldığım üründe ise "YP" yazısı yok ama emiş gücünden memnunum ve borusu metal.Plastik aksamıda kaliteli.Başlığına kadar kalite.Hatta 1600 watt.
    Ebatı küçük.Yıllardır kullanıyorum.Toz torbası dolunca çekişi azalıyor.Ama tavsiye ederim.Torbasıda piyasada çok rahat bulunuyor.
    Yatay olanlardan.

arçelik,arçelik elektrikli süpürge,s6355,Hepsiburada.com,Hepsiburada,s-6355,Elektrikli süpürgearçelik,arçelik elektrikli süpürge,s6355,s-6355,Elektrikli süpürgearçelik,arçelik elektrikli süpürge,s6355,s-6355,Elektrikli süpürgearçelik,arçelik elektrikli süpürge,s6355,Hepsiburada.com,Hepsiburada,s-6355,Elektrikli süpürgearçelik,arçelik elektrikli süpürge,s6355,s-6355,Elektrikli süpürge

Ekli dosyalar:

Moderatör tarafından düzenlendi: 17 Nis 2014

Bu Sayfayı Paylaş