'Diğer Ev Aletleri ve Araç Gereçleri' forumunda HANEFİ tarafından 13 May 2013 tarihinde açılan konu

1. HANEFİ

HANEFİ Moderator Site Yetkilisi Moderator

Hepsiburada.com dan satın almıştım.Web sitesinde resimde perlatörde Hippo yazıyor.Fakat bana gelen üründe üniversal yazıyordu.
    Dönüştürücü yüzükle beraber geldi.Başka web sitelerinde satılanlarda dönüştürücü yüzük yok.
    Dıştan pasolu (dıştan vidalı musluk ucu) musluklar için dönüştürücü yüzük olmadan kullanamazsınız.
    Aç kapa mekanizma çok eğlenceli.
    Perlatörü kapatacağınız zaman çabuk basıp çekmeniz gerekiyor.Eğer kapatacağınızda perlatöre bir müddet basılı tutarak kapatırsanız, o zaman ara ara su damlatıyor.Yani mekanizma tam kapanmıyor.
    Sanırım perlatöre hızlı basıp çekince suyun basıncıyla aradaki contalı kapak tam kapanıyor.

Ekli dosyalar:

Moderatör tarafından düzenlendi: 30 May 2013
  2. HANEFİ

Su damlattığı için Hepsiburada.com'a gönderidm.Parasını iade ettiler.Sanıyordum ki,tamir ederler ya da değiştirirler.Tabi kargo parası benden gitti.Çünkü sadece ürünün fiyatını iade ediyorlar.:(

Moderatör tarafından düzenlendi: 19 Oca 2014
  3. HANEFİ

Tekrar perlatör satın aldım.O da ara ara su damlatıyor.Yani 2 adet perlatör kullandım.2'side ara ara su damlatıyor.Oynar başlığı kullanışlı.Lavabonun dip kısmına doğru akıtan musluklar için oynar başlık tam ideal.Sadece oynar başlık için de kullanabilirsiniz.
    Aman güneş enerjisi bağlantısı olan musluklarda kullanmayın!!!Aksi halde su güneş enerjisine yani çatıya kadar geri döner ve çatıdan su akışını görürsünüz.;)

Moderatör tarafından düzenlendi: 19 Oca 2014

Bu Sayfayı Paylaş