'Giyilebilir Teknolojiler' forumunda realperest tarafından 11 Kas 2017 tarihinde açılan konu

 1. realperest

  realperest Administrator Administrator

  Apple Watch Seri 3!

  [​IMG]
  Apple Watch Seri 3 Hepsiburada Farkıyla!
  Akıllı saat kavramının dünya çapında tanınmasını sağlayan Apple, teknoloji tutkunlarının hayatını kolaylaştıracak Apple Watch Seri 3 modelleri ile büyük ses getiriyor. Estetik tasarımı, aktif yaşama uygun yapısı ve Apple’a özgü teknolojileriyle dikkat çeken Apple Watch Seri 3 özellikleri ile beklentileri fazlasıyla karşılıyor.
  Değişebilir kordon yapısı sayesinde kullanıcıların, tarzlarını diledikleri gibi yansıtabilecekleri şekilde özelleştirebilecekleri Apple Watch Seri 3, alüminyum gövdesiyle dayanıklılığını ispat ediyor. 26.7 gram ağırlığında olan ve kullanılmaya başlandığı anda bilekteki varlığı unutulabilecek yapıdaki ürün, 11.4 mm’lik kalınlığıyla zarafetini koruyor. 273 mAh kapasiteli bataryasıyla ortalama olarak 18 saat boyunca kullanılabilen model, şarj istasyonu aracılığıyla kısa sürede şarj edilebiliyor.
  1.5 inçlik ekranı AMOLED formunda olan ve bu sayede gerek renk doğruluğu gerekse enerji verimliliği konusunda iddialı olan akıllı saat, 340x272 piksellik çözünürlüğü ile canlı ve net görüntüler ortaya koyuyor. 1000 nit değerinde parlaklık sunan ve gündüz saatlerinde de rahatlıkla takip edilebilen Retina ekran, Force Touch teknolojisini destekliyor. Ion-X camı sayesinde yaşanabilecek olumsuzluklara karşı direnç gösterenApple Watch Seri 3, aktif yaşam için son derece uygun modellerden biri oluyor. 50 metreye kadar su geçirmezlik özelliğiyle yüzücülerin de bileklerinden çıkarmadan değerlendirebilecekleri aygıt; titreşim, mikrofon, hoparlör gibi özellikleriyle de çok amaçlı kullanıma uygunluk gösteriyor.
  Apple Watch Seri 3 Özellikleri!
  Apple’ın S3 yonga setini kullanan ve çift çekirdekli işlemcisiyle uygulamaların yanı sıra çoklu ortam içeriklerinin de en iyi şekilde takip edilebilmesini mümkün kılan ürün, keyifli saatler geçirilebilmesini sağlıyor. 768 MB kapasiteli belleği ve 8 GB kapasiteli dahili depolama alanıyla pek çok açıdan yeterlilik gösteren akıllı saat, kablosuz bağlanabilirlik seçenekleriyle günceli yakalıyor. GPS özelliği ile öne çıkan aygıt; 802.11n Wi-Fi, Bluetooth 4.2, NFC gibi özellikleriyle iletişim noktasında gereksinimlere yanıt veriyor. İvmeölçer, barometrik altimetre, kalp atışı sensörü ve ortam ışığı sensörüyle son derece verimli kullanılabilen Apple Watch Seri 3, dahili adımsayarı (pedometre) sayesinde gün içindeki aktivitelerin detaylı görüntülenmesine zemin hazırlıyor.
  iOS 11 işletim sistemini kullanan Apple iPhone 5s ve üzeri tüm akıllı cep telefonlarıyla uyumlu olan aygıt, watchOS 4.0 işletim sistemi ile birlikte gelen yenilikleri de teknoloji tutkunlarına sunuyor. Kalori takibinden aktivite tanımlama ve izleme seçeneklerine, hava durumu bildirimlerinden SMS görüntüleme ve yanıtlamaya kadar sayısız işlemde görev alabilen akıllı saat, aynı zamanda sesli komutlarla da yönetilebiliyor. Telefonlarla eşleştirildikten sonra, ilgili aygıtlardaki birçok özelliğin detaylı biçimde değerlendirilebilmesine yardım eden ürün, beraberinde getirdiği kapsamlı yeteneklerle takdir kazanıyor.
  [​IMG]
  [​IMG]
  Apple Watch Seri 3 ile Tanışın!
  Sahip olduğu yazılımlarla teknoloji ve spor tutkunlarını daima motive ederek günlük aktivite ilerlemelerine dair raporları anbean kullanıcılarına gösteren model, belirli periyotlara yayılan hedeflerin de görüntülenebilmesini sağlıyor. Yenilenen arayüz sayesinde belirlenen aktivitelere tek dokunuşla başlanabilmesine imkan tanıyan aygıt, HIIT olarak adlandırılan yüksek yoğunluklu aralıklı antrenmanların da kişiye özel olarak izleyebiliyor. Böylece yakılan kalori miktarı, kalp atış hızı ve daha birçok veri, kullanıcıların aktivitelerini şekillendirebilmelerine olanak veriyor. Art arda farklı antrenman türleriyle ilgilenen spor tutkunlarının da gerçekleştirdikleri egzersizleri algılayabilen ürün, “Rahatsız Etme” özelliği vasıtasıyla egzersiz ya da yoga esnasında gelebilecek arama gibi uyarıları sahiplerine bildirmiyor.
  Apple’ın kablosuz kulaklıklarıyla eşleştirildikten sonra müzik dinleme ve video izleme gibi işlemlerde de değerlendirilebilen Apple Watch Seri 3, antrenman esnasında sevdiği müziklerle motive olmak isteyenleri sevindiriyor. Sunduğu donanım ve yazılım özelliklerine karşın erişilebilir fiyat aralıklarında bulunan Apple Watch Seri 3 fiyatları ile teknoloji tutkunlarını memnun ediyor.


  Adımsayar Var

  GPS (Küresel Konumlama Sistemi) Var
  İşletim Türü iOS
  Kalp Ritmi Ölçme Var
  Kamera Yok
  Sesli Görüşme Var
  Titreşim Var
  Uyku Takibi Var
  Uyumlu Marka Apple
   

Bu Sayfayı Paylaş