'Mobilyalar' forumunda aklidenge tarafından 27 Ara 2017 tarihinde açılan konu

 1. aklidenge

  aklidenge New Member Kullanıcı

  Ankara mobilyasıülkemizdeki en önemli mobilya merkezlerinden biri. İnegöl mobilyasına nazaran daha butik ve konsept olrak farklı denilebilecek Ankara mobilyası kendine has çizgisi ile kaliteyi önde tutan kimliğini hala sürdürüyor. Fabrikasyon üretimden ziyade atolye butik ürteim şeklinin devam etmesi sayeseinde istediğiniz renkte boayama takım alabilmektesiniz.

  Bu makalemizde Ankara mobilyası olan sponsorumuz Safa Mobilya Mağazaları‘nın spesyel ürünlerinden. TRUVA yatak oda takımı ve yemek oda takımı ile duvar ünitesini sizler için inceleyeceğiz.

  [​IMG]

  İsmi Truva olan model özellikle el işçiliği ve lake boyama olmasıyla birlikte bütün iskelet aksamında mdf malzeme kullanılması ile oldukça farklı bir model.

  [​IMG]

  Safa Mobilya‘nın Ankara siteler’de anlaşmalı olduğu mobilya atolyesinde özel yaptırdığı model oldukça beğenildi. Takım tamamında lake sedef boyama uygulandı. Yemek odasında 8 sandalye ve masa, konsol ve vitrin bulunmakta.

  [​IMG]

  [​IMG]

  Truva yatak odasında özellikle karyola’ya baktığımızda usta elişinin işlendiği gözümüze çarpıyor. Başucunda el kesimi, sonrasında zımpara, sonrasında boyama ve son olarak pastapoliş ile parlak, kıcırmlı hatlarda bir desen çıkıyor karşımıza.

  [​IMG]

  Safa Butik serisi diye isimlendirdiği üst grup ürün yeplpazesinde Truva oldukça başarılı. Özellikle modern görünüşüyle avangard çizgilerin kombinasyonu takımda hissedilen bir değer.

  Truva düğün grubu da diyebileceğimiz yatak odası ve yemek odası modeleri ilk bakışta avangard bir tarzmı yoksa modern konseptte mi anlaşılamaması takımın özgün tasarımından gelmekte. Yemek masası biraz çocuklar duymasın dizisinde kullanılan yemek masası tarzında olsa da takım tamamen kendine özgü çizgilerde.
   

Bu Sayfayı Paylaş